Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – jak zacząć z nich korzystać?

Postęp w świecie bukmacherskim jest widoczny gołym okiem. Podczas gdy kiedyś polscy bukmacherzy działali wyłącznie stacjonarnie, wraz z popularyzacją Internetu przenieśli się w jego obręb i to on stał się głównym obszarem ich działania. Teraz z kolei to samo jest widoczne w przypadku rynku mobilnego. Najlepsi bukmacherzy zauważyli wzrost jego udziałów w całościowym obstawianiu – właśnie dlatego postanowili go wykorzystać. Obecnie każdy z liczących się zawodników na polskim rynku (STS, Fortuna czy eWinner) pozwala obstawiać własne typy bukmacherskie za pośrednictwem aplikacji mobilnych na telefony czy tablety. Jak jednak, z perspektywy typującego, zacząć z nich korzystać? W jaki sposób je zainstalować i jakie funkcje one tak właściwie oferują? O tym wszystkim porozmawiamy w naszym dzisiejszym poradniku.

aplikacje najlepszych bukmacherów online
Aplikacje mobilne polskich bukmacherów – jak zacząć z nich korzystać?

Aplikacje bukmacherskie na iOS-a – instalacja

Użytkownicy urządzeń z systemem iOS na pokładzie są na bardzo uprzywilejowanej pozycji – co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Polityka firmy Apple nie zabrana bowiem tego, by firmy bukmacherskie publikowały swoje aplikacje mobilne w obrębie jego sklepu z aplikacjami. Oznacza to, że są one dostępne właśnie z jego poziomu. Wystarczy je tam znaleźć, albo też przejść bezpośrednio na ich kartę z poziomu strony internetowej konkretnego operatora. Następnie trzeba je zainstalować w standardowy i znany już sobie sposób. Bez żadnych zbędnych komplikacji. Tuż po instalacji i wstępnej konfiguracji można cieszyć się pełnią funkcji dawanych przez konkretną aplikację.

Aplikacje bukmacherskie na Androida – instalacja

iOS nie jest wiodącym na polskim rynku systemem. Wiele mu brakuje do Androida, który od wielu lat króluje na rodzimym rynku. Ten system operacyjny jednak ma pewną wadę. Firma Google, będąca jego właścicielem, zabrania publikowania aplikacji powiązanych z hazardem w obrębie swojego sklepu (Google Play). Oznacza to, że legalni bukmacherzy nie mogą ich publikować właśnie tam.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Na szczęście jednak znaleźli na to sposób, wykorzystujący otwartość całego systemu operacyjnego. Jak zainstalować aplikację bukmacherską na Androida? Poniżej prezentujemy instrukcję krok po kroku.

  1. Zezwalamy na instalację aplikacji z nieznanych źródeł – możemy to zrobić poprzez wejście do ustawień telefonu, a następnie skierowanie się do działu „Zabezpieczenia” i zaznaczenie odpowiedniej opcji.
  2. Pobieramy aplikację mobilną, koniecznie korzystając z oficjalnej strony bukmachera. Uruchamiamy ją za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Polscy bukmacherzy pokroju STSeWinner czy Fortuny zmieniają wygląd strony na urządzeniach mobilnych, by ułatwić to pobranie.
  3. Instalujemy aplikację – pobrany plik o końcówce .apk uruchamiamy, na przykład wybierając go z panelu powiadomień o zakończonym pobieraniu lub znajdując go za pośrednictwem menedżera plików. Po zainstalowaniu możemy już cieszyć się aplikacją.
  4. Zmieniamy zezwolenia – dla własnego bezpieczeństwa powinniśmy teraz zmienić zezwolenia, uniemożliwiając instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Jako że mamy już zainstalowane to, co nas interesuje i możemy obstawiać własne typy bukmacherskie, nie będziemy już potrzebować tej właśnie opcji.

Funkcjonalności, w jakie są współcześnie wyposażane aplikacje mobilne bukmacherów

Aplikacje mobilne polskich operatorów są świetnymi narzędziami do obstawiania. Już dawno przestały pełnić rolę pomocniczą. Dziś są w stanie w pełni zastąpić właściwe serwisy internetowe rodzimych operatorów. Najlepsi bukmacherzy szybko spostrzegli, że to w nich leży przyszłość branży, w związku z czym postanowili działać. Obecnie bardzo konkurują ze sobą, by zaoferować najbardziej funkcjonalną, praktyczną i nafaszerowaną funkcjonalnościami apkę. Poniżej przedstawiamy te funkcjonalności, które są aktualnie standardem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Logowanie odciskiem palca – szybkie logowanie bez wprowadzania dodatkowych danych to aktualnie standard. Aktualnie bukmacherzy coraz chętniej wprowadzają również logowanie za pośrednictwem skanu twarzy.
  • Szybkie obstawianie – operatorzy zakładów wzajemnych dążą do tego, by obstawianie za pośrednictwem aplikacji odbywało się tak szybko, jak to tylko możliwe. Już teraz wystarczy kilka stuknięć w ekran, by zawrzeć zakład.
  • Powiadomienia push – aplikacje mobilne informują nas o wszystkim tym, co może być dla nas ważne. Powiadamiają zatem o zmianie w wyniku obstawianego przez nas meczu, o rozwiązywanych kuponach czy akcjach promocyjnych, z których moglibyśmy skorzystać. Robią to w tle, a zatem również wtedy, gdy nie mamy ich otwartych, a nasz telefon jest wygaszony.
sts poker online za darmo
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem za darmo
  • Statystyki – aplikacje stały się centrum analitycznym, które pozwala realizować skuteczniejsze, bo poparte dogłębną analizą typy bukmacherskie. Statystyki w ich obrębie są bardzo łatwo dostępne (z poziomu podglądu konkretnego meczu) oraz niesamowicie szczegółowe.
  • Transmisje spotkań – za pośrednictwem aplikacji u niektórych bukmacherów można oglądać darmowe streamy meczów z różnych dyscyplin – piłki nożnej, siatkówki, tenisa. Ich ilość zależy oczywiście od konkretnego bukmachera i jego umów. 

5 / 5. Ocen: 4

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy