Czym jest zakład BTS? Jak najlepiej obstawiać

Aktualnie masz dylemat dotyczący tego, co warto obstawiać w firmach bukmacherskich? Jednym z proponowanych zakładów (np. pod kątem rozgrywek futbolowych) jest BTS. O co tutaj chodzi? Jak podejść od A do Z do tego zagadnienia, by mieć szanse na coraz to lepsze wyniki finansowe?

bts zakład na gole
Czym jest zakład BTS? Jak najlepiej obstawiać

Czym jest zakład BTS? Poznaj podstawowe informacje

Dla początkujących graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bukmacherką zakłady BTS to niewiadoma. BTS (skrót od: Both Team Score – obie drużyny strzelą) to rodzaj zakładu na gole. Osoby zainteresowane takimi wariantami mogą zdecydować się na dwie opcje. Masz do dyspozycji BTS TAK oraz BTS NIE. Jeśli obstawiasz, że wejdzie ten pierwszy wariant, to przypuszczasz, iż gospodarze oraz goście zdobędą w danym spotkaniu piłkarskim minimum po jednym golu. Każdy wynik typu 2:1, 3:1, 1:1, 1:2 itd. da Ci wygraną. Jeśli jednak tylko jedna ze stron pokusi się o zdobycie bramki, to wówczas przegrywasz (tak samo jest oczywiście przy rezultacie remisowym 0:0). Nawet jak np. gospodarze pokonają przyjezdnych 5:0, czy 6:0 itd. Oczywiście BTS nie można typować w siatkówce czy esporcie.

O co chodzi z zakładem BTS NIE? Wtedy to typujesz, że w danej potyczce futbolowej tylko jedna ekipa zdobędzie gola (albo żadna). Jakie wyniki dadzą Ci tutaj wygraną? Np. 1:0, 2:0, 0:0, czy 0:1 itd. Analogicznie, jak zaś obie drużyny zdobędą co najmniej po jednym trafieniu, to wówczas przegrywasz.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jakie rozgrywki najlepiej wybrać obstawiając zakłady BTS?

Chcesz typować w topowych firmach bukmacherskich takie oto zakłady? Jeśli tak, to musisz zdecydować się na rozgrywki, które są zazwyczaj ofensywne. W dzisiejszych czasach typerzy mają generalnie bardzo ułatwione zadanie. Wszak posiadają do dyspozycji rozmaite strony internetowe wraz z dokładnymi statystykami itd. Nie ma przeszkód, by sprawdzić tak naprawdę wszystkie wyniki z danego sezonu. Na tej podstawie można wywnioskować, które ligi są na ogół ofensywne. Jeśli chodzi o topowe rozgrywki (zaliczane do TOP5), to sporo osób gra BTS-y w niemieckiej Bundeslidze.

zakłądy sportowe fuksiarz polska
Polski bukmacher z najlepszą ofertą bonusów bez obrotu

Dlaczego? W tych rozgrywkach nie brakuje emocji. Warto zaznaczyć, że pokazał to chociażby ostatni mecz o Superpuchar Niemiec. W poprzednią sobotę Bayern Monachium pokonał w delegacji RB Lipsk… 5:3. Do grania tego typu zakładów (jeśli chodzi o wariant TAK) nie poleca się zaś przede wszystkim francuskiej Ligue 1. Wszak poza PSG kluby z tych rozgrywek zazwyczaj stawiają na defensywę. Nie może zatem zaskakiwać, że końcowe wyniki są generalnie dość niskie.

Co sprawdzić przed postawieniem zakładu BTS?

Selekcja odpowiednich rozgrywek to jedno. Zdecydowałeś się na Bundesligę? Warto generalnie wybierać rozgrywki topowe. Z rozmaitych względów. Na pewno najlepsze firmy bukmacherskie posiadają w swojej ofercie rozmaite zakłady na te ligi. Możesz obstawiać nie tylko opcje podstawowe, ale także wiele dodatkowych. Ponadto łatwiej jest zdobyć kluczowe informacje na temat klubów, zawodników, trenerów, sytuacji finansowe itp. Co ważne, legalne firmy bukmacherskie oferują dość niskie marże na topowe ligi, znacznie niższe niż esport i typowanie League of Legends. A dzięki temu notowania są relatywnie wysokie. O czym jeszcze tutaj nie można zapominać? Warto dokładnie sprawdzić konkretne spotkanie przed puszczeniem kuponu. Dobrze byłoby grać single. Wówczas jest stosunkowo o wiele mniejsze ryzyko porażki. Musisz precyzyjnie zweryfikować konkretne ekipy. Zarówno postawę gospodarzy, jak i gości.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Zaraz zaś dowiesz się, co konkretnie musi być tutaj sprawdzone. Przede wszystkim chodzi o wyniki danego klubu z kilku poprzednich kolejek. W głównej mierze chodzi o ostatni miesiąc. Warto sprawdzać potyczki pod kątem gry w spotkaniach domowych lub wyjazdowych. Typerzy powinni zweryfikować, jak to wszystko wygląda w aspekcie strzelanych oraz traconych bramek. Wybieraj zatem tylko takie drużyny, które dobrze radzą sobie w ofensywie, ale jednocześnie mają kłopoty w defensywie. Jeśli zdecydujesz się na spotkania ekip o takiej właśnie charakterystyce, to masz spore szanse na zanotowanie w ostatecznym rozrachunku dobrego wyniku.

BTS: kiedy nie grać takich zakładów u bukmachera?

Zastanawiasz się, jak analizować np. mecze z końcówki sezonu? Ogólnie obstawianie takich potyczek powinno być szczególnie dobrze przemyślane. Pamiętaj, że wtedy niektóre kluby o nic już nie grają. Inne są zaś szczególnie zmotywowane. Jeśli zatem gospodarze rywalizują np. o europejskie puchary, a goście mają już pewne utrzymanie, to sporo wskazuje na to, że będzie to mecz do jednej bramki. Czyli opcja BTS TAK w tym przypadku nie wejdzie. W takim położeniu warto sprawdzać nie tylko ostatnie wyniki, lecz przede wszystkim to, jak oba kluby będą zmotywowane przez daną konfrontacją.

Co jeszcze mieć na swojej uwadze? Ogólnie nie powinno się grać typów BTS TAK, jeśli jedna drużyna jest zdecydowanie mocniejsza od drugiej. A dodatkowo gra na swoim terenie. W takim położeniu gospodarze mogą być wyraźnie lepsi. Jeśli masz zamiar obstawiać BTS-y, to lepiej grać je w meczach, w których underdog rywalizuje na swoim terenie. Wówczas będzie mu łatwiej o zdobycie chociaż jednego trafienia. Kiedy jeszcze odpuścić takie zakłady? Np. pod kątem spotkań derbowych. Jak wiadomo, rządzą się one swoimi prawami. Np. Derby Krakowa pomiędzy Wisłą i Cracovia bardzo często kończyły się w ostatnich czasach rezultatami 0:0 lub 1:0 itp. Wówczas zakład BTS TAK nie wchodził.

5 / 5. Ocen: 6

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy