Czym są sporty wirtualne u bukmacherów?

Firmy bukmacherskie w Polsce cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. W chwili obecnej oferta zakładów u bukmacherów na tradycyjne dyscypliny sportowe została mocno okrojona. Wszystko ma oczywiście związek z szalejącą w Polsce epidemią koronawirusa. Mało kto jednak wie o tym, iż u bukmacherów w Polsce można również obstawiać sporo innych równie atrakcyjnych zdarzeń. Od kilku lat w ofercie wielu polskich firm bukmacherskich dostępne są sporty wirtualne. O co dokładnie chodzi w sportach wirtualnych? Dlaczego są tak atrakcyjną formą obstawiania? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w niniejszym krótkim artykule.

co to są sporty wirtualne
Sporty wirtualne u bukmachera – co to jest? a komu to potrzebne?

Sporty wirtualne u bukmacherów – co to takiego? 

Sporty wirtualne od wielu lat cieszą się sporą popularnością wśród polskich graczy. Na pewno zyskają jeszcze mocniej na popularności w związku z rozszerzaniem się koronawirusa, przez którego odwołano zdecydowaną większość imprez sportowych zarówno w Polsce jak i w całej Europie. Sporty wirtualne to specjalny typ rozgrywek generowanych komputerowo, który ma szeroką liczbę fanów w całej Polsce.

Jakie dyscypliny mogą obstawiać gracze u Polskich bukmacherów? W chwili obecnej bukmacherzy mają takie wirtualne dyscypliny jak piłka nożna, hokej, siatkówka czy wyścigi zwierząt. Dokładna liczba tytułów uzależniona jest oczywiście od polityki prowadzonej przez konkretną firmę bukmacherską. Do typowania tego typu sportów nie jest nam potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Uwarunkowane jest to oczywiście tym, iż wszystkie rozgrywki tego typu są uzależnione od algorytmów bukmachera. 

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Ten fakt dla sporej liczby polskich graczy ma ogromne znacznie. Dlaczego? Jest to związane z tym, iż gracze nie muszą tracić ogromnej ilości czasu na dokładne analizowanie wszystkich meczów rozgrywanych przez daną drużynę. Przed obstawianiem meczu wirtualnego w zupełności wystarczy sprawdzić najważniejsze statystyki, które udostępniają legalni bukmacherzy, tak aby uzyskać pojęcie odnośnie ogólnej dyspozycji poszczególnych drużyn. 

Dlaczego warto obstawiać sporty wirtualne u bukmacherów?

Sporty wirtualne u bukmachera to doskonały sposób na rozrywkę a jednocześnie zarobienie sporej gotówki. Co powoduje, że sporty wirtualne cieszą się tak ogromną popularnością wśród polskich graczy? Wynika to także z tego, iż gracze mają do swojej dyspozycji szeroką liczbę dyscyplin sportowych. Króluje oczywiście jak zawsze piłka nożna, jednak jest także mnóstwo innych sportów, także wyścigi psów czy wyścigi koni. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oferta zakładów na virtuale niczym nie różni się od oferty na klasyczne sporty. Także tutaj mamy bardzo dużą liczbę zakładów o szerokiej tematyce, dzięki czemu każda osoba zainteresowana typowaniem sportów wirtualnych z pewnością znajdzie coś, co ją zainteresuje. Możemy grać na przykład na zwycięzcę meczu, przegranego czy na ostateczny wynik danej rozgrywki. Polskie firmy bukmacherskie każdego dnia robią wszystko, aby spełniać potrzeby i oczekiwania jak najszerszego grona swoich użytkowników. 

Które firmy bukmacherskie mają w swojej ofercie sporty wirtualne?

Obstawianie sportów wirtualnych jest w Polsce niezwykle popularne także dlatego, iż dla wielu typerów jest to świetny sposób na zarobienie sporej sumki. Jest to także spora oszczędność czasu. Warto wiedzieć, że mecze sportów wirtualnych trwają zdecydowanie krócej od tych rozgrywanych w czasie rzeczywistym. W tym momencie sporty wirtualne dostępne są u następujących firm bukmacherskich: STS, Fortuny, Betfan oraz Betclica. W najbliższym czasie to grono zapewne ulegnie znacznemu powiększeniu w związku z epidemią koronawirusa. 

5 / 5. Ocen: 3

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy