Dlaczego warto skrupulatnie monitorować swoją grę?

Gracze, którzy zdecydowali się na profesjonalne firmy bukmacherskie mają na pewno świadomość tego, że mogą dzięki temu zarobić mnóstwo gotówki. Żeby tak się jednak stało, potrzeba spełnienia kilku najważniejszych warunków. Istotne jest chociażby to, by na bieżąco prowadzić statystyki dotyczące swojej gry. Dlaczego to jednak jest tak ważne?

jak obstawiać w zakładach
Jak monitorować swoje wyniki w zakładach bukmacherskich?

Bukmacherzy online prowadzą za nas historię typów

Obecnie typerzy, którzy są zainteresowani zakładami bukmacherskimi mają sporo opcji – w końcu mogą zdecydować się chociażby na firmy bukamcherskie internetowe. Są one zaś obecnie coraz chętniej wybierane. Dlaczego? Przyczyn jest kilka. Takie podmioty hazardowe mają po swojej stronie rozmaite atuty – to legalność, wysokie kursy, czy atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych. Dodatkowo takie firmy prowadzą statystyki za graczy. Wystarczy tak naprawdę jedynie wejść w swój profil, aby zobaczyć, jak to wszystko wyglądało na przestrzeni ostatnich dni, tygodni, miesięcy.

W tym miejscu warto na chwilę się zatrzymać. Jest to bardzo pomocna funkcja, aczkolwiek trzeba zwrócić uwagę na to, że ograniczona pod kątem czasu. Należy zatem zorientować się, jak długo są przechowywane archiwalne zakłady krótkoterminowe czy długoterminowe. O czym jeszcze nie powinno się zapominać? Legalni bukmacherzy w Polsce dysponują funkcjonalnymi wyszukiwarkami. Dodatkowo statystyki mogą być segregowane pod kątem rozmaitych zadanych parametrów. Na skutek tego szybko znajdziesz to, co w tym momencie jest dla Ciebie najbardziej istotne – pod kątem gry. Na tej podstawie możesz zaś potem obliczyć yield, sprawdzić, czy obecny system zdaje egzamin itp.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jak robić statystyki grając w lokalach stacjonarnych?

Osoby, które typują w firmach stacjonarnych muszą, w tym temacie, nieco bardziej się zaangażować. W tym przypadku nikt bowiem za Ciebie nie będzie przechowywał archiwalnych danych, które posłużą potem do obliczenia rozmaitych parametrów. Co zatem zrobić w tym położeniu? Na pewno pomocne będą programy komputerowe. Takie, jak m.in. Excel. Wystarczy ustawić tylko kilka prostych komend, aby realizacja tego zadania odbywała się profesjonalnie i szybko. Rekomendujemy, aby uzupełniać statystyki na bieżąco. Dzięki temu nie będzie to zbyt żmudne, monotonne zajęcie. Przy pomocy takiego programu, jak Excel swobodnie można obliczyć m.in. yield.

Alternatywą jest robienie statystyk przy pomocy długopisu/ołówka i zeszytu. To opcja często wybierana przez starszych typerów. Jeśli jednak masz sposobność, to skorzystaj z komputera. Dzięki temu wszystko będzie odbywało się profesjonalnie, precyzyjnie i błyskawicznie. Dodatkowo warto zadbać o systematyczne kopiowanie danych. Np. na zewnętrzne nośniki. Po to, aby w razie czego szybko – choćby pod kątem wirusa, zepsucia sprzętu elektronicznego – odtworzyć swoją historię gry.

sts bukmacher bez depozytu
Darmowy bonus w STS – 29 PLN bez wpłaty własnej

Jakie wnioski można wysuwać?

Po co w ogóle zajmować się takim tematem? A może to w ogóle niepotrzebna strata czasu? Absolutnie nie! Statystyki pozwalają po prostu wyłonić obraz – prawdziwy – danego typera. Oczywiście, gra się dla adrenaliny i przede wszystkim po to, by regularnie pomnażać swoje oszczędności. Nie da się jednak ukryć, że to wszystko się tutaj ze sobą wiąże. Możesz zatem sprawdzić wspominany już dzisiaj kilka razy yield.  Eksperci podkreślają, że to tak naprawdę najważniejszy parametr, który określa potencjał danego typera. Po co jeszcze robić statystyki? To forma zweryfikowania obecnego systemu gry.

Nie jesteś do niego do końca przekonany? Cały czas, pod kątem finansów, balansujesz na cienkiej linii? Raz jesteś na plusie, a raz na minusie? Może zatem warto zdecydować się na zweryfikowanie konkretnego modelu? Odpowiednio prowadzone statystyki – np. przy pomocy programu komputerowego Excel – mogą pozwolić zrozumieć pewne sprawy. Czasami wystarczy nieco zwiększyć grane kursy, aby przy zakładanej skuteczności, zarabiać zdecydowanie więcej niż wcześniej. A może w Twoim przypadku zawodzi stawkowanie? Odpowiednio prowadzone statystyki pozwalają lepiej zrozumieć błędy. To szansa, by wyciągnąć wnioski, zmienić pewne kwestie i zarabiać znacznie więcej gotówki.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy