Jak typować tenis stołowy?

W firmach bukmacherskich można grać rozmaite sporty, od piłki nożnej, po e-sport aż do curlingu czy. Jednym z mniej popularnych w Polsce dyscyplin w zakładach sportowych jest np. tenis stołowy. Jakie zakłady są do obstawiania za prawdziwe pieniądze? Co analizować, by wygrywać na tej dyscyplinie niemało gotówki?

jak obstawiać tenis stołowy
Jak skutecznie obstawiać zakłady na tenis stołowy?

Co jest do dyspozycji graczy w zakładach na tenis stołowy?

W tym momencie naprawdę nie brakuje w Polsce bardzo dobrych firm bukmacherskich. Czym w ogóle wyróżniają się – na tle innych – takie podmioty? Są m.in. całkowicie legalne w naszym kraju. To znaczy, że działają w zgodzie z naszym polskim prawem… Mają niezbędne licencje i zezwolenia do oferowania zakładów wzajemnych na terenie Polski.

Legalny bukmacher to bezpieczne, tanie i swobodne wpłaty oraz wypłaty. O czym jeszcze nie można zapominać? Profesjonalny, legalny buk zapewnia naprawdę dużo opcji do typowania. Swobodnie można zdecydować się m.in. na tenis stołowy. Ta dyscyplina jest zaś z roku na rok coraz popularniejsza. Nie da się ukryć, że wpływ na występowanie tego zjawiska ma to, że gracze nie narzekają na brak opcji do wyboru; pod względem dostępnej oferty. Na co można się zatem swobodnie zdecydować? To m.in. typy długoterminowe. Dotyczą one triumfatora konkretnych zawodów. O wiele więcej jest zaś zakładów krótkoterminowych. Są one związane z konkretnym spotkaniem.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Od razu trzeba zaś zauważyć, że można grac spotkania nie tylko singlowe, ale również deblowe. W ofercie Polskich zakładów bukmacherskich są również popularne miksty. Trzeba podkreślić, że można np. postawić, kto wygra konkretne starcie. To nie koniec. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać na triumfatora konkretnego seta, takie zakłady Polskie strony bukmacherskie również graczom udostępniają. Masz okazję postawić na ilość punktów w poszczególnej partii lub liczbę setów itp.

W związku z tym opcji jest naprawdę bardzo dużo, co oczywiście może wyłącznie cieszyć. Dzięki temu łatwiej jest znaleźć takie zakłady, które będą miały po prostu spore szanse na powodzenie. O czym jeszcze nie wolno zapominać? Można grać bez żadnego problemu handicapy. Jeśli zatem uważasz, że któryś z zawodników wysoko pokona swojego rywala, to możesz to wytypować za własne pieniądze.

Obecna forma zawodników

Jak zaś analizować ofertę na tenis stołowy? W dzisiejszym artykule przede wszystkim skupimy się na zakładach krótkoterminowych bo typowanie meczów na żywo z tenisa ziemnego jest jeszcze mniej popularne. Dotyczą one konkretnej potyczki. Tak naprawdę najważniejszym czynnikiem jest aktualna forma konkretnego zawodnika. W jaki sposób ocenić potencjał danego tenisisty?

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jest minimum kilka opcji. Na pewno warto przeanalizować ostatnie spotkania konkretnych zawodników. Najlepiej z ostatniego tygodnia lub maksymalnie kilkunastu dni wstecz. Naszym zdaniem, nie ma sensu brać pod uwagę znacznie większej ilości potyczek. Wszak forma sprzed jednego miesiąca itd. może być teraz zupełnie inna. Ważne jest to, by spróbować zaobserwować konkretne trendy. Czasami jest tak, że dany gracz regularnie, krok po kroku, poprawia swoje pozycje. To oznacza, że jego forma idzie do góry, zwyżkuje. Na takich zawodników warto stawiać.

Może być też jednak sytuacja zgoła odmienna. Z analizy wychodzi, że konkretny zawodnik jest systematycznie coraz gorszy i gorszy? W związku z tym jego forma jest spadkowa. Należy być ostrożnym, by nie stracić zbyt wielu pieniędzy na poczynaniach konkretnego zawodnika. Co jeszcze jest bardzo istotne? Na pewno pozycja w rankingu. Dzięki takim statystykom będziesz wiedział, jaki jest potencjał danego tenisisty. Zwracaj jednak szczególnie uwagę na obecną dyspozycję.

Mecze bezpośrednie

O czym jeszcze nie powinno się zapominać analizując spotkania tenisa stołowego? Ważnym aspektem są mecze h2h. W tenisie stołowym gracze preferują rozmaite style. Niektórzy grają bardzo defensywnie. Inni zaś na wskroś ofensywnie. Może być tak, że danemu zawodnikowi kompletnie nie odpowiada styl rywala. Dlatego tak ważne jest to, by po prostu sprawdzić, jak to wyglądało w poprzednich latach (w spotkaniach pomiędzy tymi konkretnymi graczami).

promocje i bonusy za darmo
Darmowe promocje i bonusy u Polskiego bukmachera Betfan

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że ten aspekt ma spore znaczenie. Dzięki temu możesz dowiedzieć się, czy poprzednie spotkania były wyrównane, czy może wyraźnie dominował jeden z zawodników itp. Nie da się natomiast ukryć, że kilka wygranych z kolei daje bardzo dużą przewagę psychologiczną przed następnym starciem. W związku z tym warto dokładnie zapoznać się z takimi statystykami.

Miejsce rozgrywania zawodów

Analizując spotkania tenisa stołowego, nie można bagatelizować również tej sprawy ponieważ jeśli chcemy typować tenis stołowy i wygrywać z bukmacherem musimy wziąć pod uwagę wiele czynników. Chodzi o to, że lokalizacja rozgrywania konkretnego spotkania ma naprawdę spore znaczenie. Szczególnie kiedy mówimy o turniejach międzynarodowych. Nawet jednak na zawodach lokalnych nie jest to bez znaczenia. Jeśli bowiem ktoś musiał jechać na turniej np. z Zakopanego do Gdańska, to na pewno podróż odciśnie piętno na jego postawie. Zwłaszcza gdy będzie mierzył się z reprezentantem gospodarzy, który jest w pełni wypoczęty.

Na turniejach międzynarodowych ma to zaś jeszcze większe znaczenie. Osoby z innych kontynentów potrzebują bowiem zazwyczaj sporo czasu, aby zaaklimatyzować się i przyzwyczaić do nowej strefy. Warto zatem zweryfikować, dla kogo konkretna lokalizacja będzie atutem, a dla kogo może być przysłowiową kulą u nogi…

5 / 5. Ocen: 1

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy