Jak wygrywać pieniądze na zakładach Betgames STS?

Od czasów nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 roku na rynku zostało zaledwie kilkanaście podmiotów legalnie zajmujących się zakładami wzajemnymi (a więc takich, które posiadają oficjalną licencję Ministerstwa Finansów). Wbrew jednak temu, co wszyscy przewidywali, wcale nie rozluźniło to rynku, a wręcz przeciwnie – sprawiło, że pozostali na rynku bukmacherzy zaczęli ze sobą jeszcze zacieklej rywalizować. Najbardziej skorzystali na tym typerzy, którym proponowane są coraz atrakcyjniejsze bonusy – jednak nie tylko promocje, a i nowe, ciekawe funkcjonalności przyciągają ich do „buków”. Jedną z tych bardziej interesujących jest Betgames, które choć u zagranicznych bukmacherów istnieje już od dłuższego czasu, w Polsce dopiero zaczyna stawiać pierwsze kroki. Czy na grach karcianych można wygrywać duże pieniądze?

betgames sts czy można wygrywać pieniądze
Czy na grach karcianych w Betgames STS można wygrać pieniądze?

Czym tak naprawdę jest Betgames i czy jest to legalne?

Betgames to specjalna odmiana gier symulowanych, skupiająca się na grach karcianych. Najłatwiej jest porównać ją do sportów wirtualnych, które w ofercie bukmacherów istnieją już od dawna – z tym, że nie bazuje ona na algorytmach komputerowych, a na prawdziwej rozgrywce, symulowanej w czasie rzeczywistym przez postać krupiera (najczęściej w postaci atrakcyjnej kobiety). W grach karcianych dostępnych w ramach Betgames nie biorą udziału prawdziwi gracze – musimy sobie ich wyobrazić. O odpowiednią wizualizację tego, co dzieje się na ekranie i objaśnienie zasad każdej z gier dba wspomniany krupier, z którym możemy wchodzić w interakcję za pośrednictwem zintegrowanego z usługą czatu na żywo. Możemy zadawać mu pytania odnośnie zasad gry, przywitać się z nim, spytać o nastrój – porozmawiać na dowolny, nieodbiegający w dużym stopniu od samej konwencji bukmacherskiej temat. Czat jest o tyle ciekawszy, że można na nim rozmawiać również z innymi typerami, którzy aktualnie obstawiają tę samą grę. Daje to szansę na dzielenie się z nimi własnymi przypuszczeniami, ale też chociażby wspólne analizowanie porażek i cieszenie się ze zwycięstw.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Każda z gier dostępnych w ramach Betgames podzielona została na kilka etapów, przed każdym z których możemy obstawiać nadchodzący wynik. Rozwiązanie kuponu następuje po zaledwie kilku minutach, a to – w połączeniu z grami karcianymi kojarzącymi się z kasynem – wzbudza pewne wątpliwości dotyczące legalności całej usługi. Jedynym legalnym kasynem w Polsce jest w końcu to prowadzone przez rząd. Wyjaśniając jednak, w Betgames nie bierzemy aktywnego udziału w grach karcianych (które są zresztą, jak już wspomnieliśmy wcześniej, zaledwie symulacjami). Jesteśmy jedynie obserwatorami, którzy mogą obstawiać wynik danej potyczki (na kilku jej etapach). 

Gdzie możemy zagrać w Betgames?

W chwili obecnej na skorzystanie z usługi Betgames pozwala wyłącznie bukmacher STS na swojej stronie internetowej www.sts.pl. Jest on operatorem bardzo zaufanym – nie tylko ze względu na oficjalną licencję, za sprawą której swoją działalność prowadzi w pełni legalnie, ale też za sprawą stażu. Powstał w 1997 roku w Katowicach, a obecnie szacuje się, że jest liderem na naszym rynku bukmacherskim (z 50-procentowym udziałem właśnie na nim). Działa nie tylko Internetowo, ale i stacjonarnie, choć oczywiście Betgames oferowane jest wyłącznie w ramach tego pierwszego kanału dystrybucji.

promocje i bonusy za darmo
Darmowe promocje i bonusy u Polskiego bukmachera Betfan

Betgames – jakie gry karciane możemy obstawić?

W chwili obecnej bukmacher STS daje dostęp do trzech gier karcianych. Być może wkrótce będą kolejne jak Poker 6 czy Blackjack. Popularność tego typu gier w Polsce jest bardzo duża, z całą pewnością ten segment będzie się dynamicznie rozwijał i pojawią się kolejne gry karciane dostępne dla Polskich graczy. Poniżej przedstawiamy pokrótce zasady każdej z nich, kładąc nacisk na to, na co możemy stawiać oraz w którym momencie możemy to robić. Jak grać w Betgames żeby wygrywać duże pieniądze? Najpierw dobrze poznajmy zasady każdej z tych gier.

Wojna w Betgames

Wojna w Betgames rozgrywa się w najbardziej klasyczny dla tej gry karcianej sposób. Bierze w niej udział dwójka graczy (rolę jednego przejmuje krupier), każdy z których dysponuje w jednym rozdaniu dokładnie jedną kartą. Po umiejscowieniu obu na stole porównywana jest ich wartość – ta z większą wygrywa. Jeżeli jednak obie będą miały identyczną wartość, dojdzie do wojny – ta jednak w przypadku gier symulowanych jest równoznaczna remisowi (a zatem jest jedną z opcji do obstawiania).

poker online sts wygrane kupony
Betgames STS – legalne gry karciane w Polsce

Podsumowując, w grze tej możemy postawić na zwycięstwo któregoś z graczy, jak i na remis, ale też na to, jaka karta zostanie wyciągnięta jako następna (opcje poniżej / powyżej danej wartości oraz wybór koloru). Samego obstawiania można z kolei dokonać na dwóch etapach, a zatem przed tym:

  1. gdy krupier wyciągnie pierwszą kartę dla gracza;
  2. gdy krupier wyciągnie drugą kartę – tym razem dla siebie; następuje porównanie obu kart i ostateczne rozstrzygnięcie kuponów.

Rozgrywka w wojnę w Betgames trwa mniej więcej dwie minuty.

Bakarat w Betgames

Bakarat to gra stosunkowo nieznana na polskim rynku – jej zasady są jednak równie proste, jak reguły wyżej opisanej wojny. Bierze w niej udział również dwójka graczy, przy czym każdy z nich otrzymuje po dwie karty – celem jest zbliżenie się ich wartością do 9. Każda z kart ma swoją wartość, przy czym te od 2 do 9 mają ją wskazaną na sobie, te od 10 do króla nie mają żadnej, a as jest wart dokładnie 1. Jeżeli suma obu kart przydzieli nam liczbę dwucyfrową, brana jest pod uwagę tylko druga cyfra. Jeżeli z kolei wynik będzie mniejszy lub równy 5 (dla gracza) lub 2 (dla krupiera), dobierana jest trzecia karta. My możemy postawić na zwycięzcę całego spotkania, albo też obstawić to, jaka karta pojawi się za chwilę na stole. Poniżej etapy obstawiania, przed każdym z których możemy złożyć zakład:

  1. krupier wykłada jedną kartę dla gracza;
  2. krupier wykłada drugą kartę – dla siebie;
  3. krupier wykłada dwie kolejne karty dla siebie i gracza – następuje porównanie wartości i ewentualne dobranie trzeciej karty (na zasadach wyżej przez nas wspomnianych).

Rozgrywka w bakarat w Betgames również trwa około 2 minuty.

Poker online w Betgames

W Betgames poker rozgrywa się na zasadach jego najpopularniejszej jego odmiany na świecie – Texas Hold’em Poker. W rozgrywce bierze udział sześciu graczy, przy czym każdy z nich otrzymuje po dwie karty unikalne dla niego. Na środek stołu trafia z kolei pięć kart wspólnych. Z tej palety każdy z graczy musi ułożyć zestaw pięciu kart, który będzie pasował do jednego ze znanych ogólnie układów (są one widoczne w czasie zabawy w Betgames). Z perspektywy obstawiającego możemy wybrać, który z graczy będzie posiadał zwycięski układ (niezależnie od tego, jaki to układ będzie), albo też który układ będzie zwycięski (niezależnie od gracza, który się nim posłuży).

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Istnieje możliwość wystąpienia remisu i jest on rozwiązywany na podstawie kart składowych danego układu – wygrywa ten, kto ma je większe. Jeżeli mamy do czynienia z dwoma najmocniejszymi układami, wtedy obaj gracze dysponujący nimi wygrywają – dokładnie tak zostaną rozwiązane wszystkie zakłady, a zatem wszyscy obstawiający wygraną któregokolwiek z gracza dysponującego najwyższym możliwym układem wygrywają. Taka sytuacja zdarza się jednak bardzo sporadycznie. Szanse na wystąpienie najmocniejszego i najsłabszego układu są niewielkie, dlatego też kursy na te zakłady są zawsze największe. Etapy obstawiania pokera przedstawiają się następująco (przed każdym, tradycyjnie, możemy dokonywać zakładów – im wcześniej to zrobimy, tym więcej będziemy mogli wygrać):

  1. krupier rozdaje każdemu z graczy po dwie karty unikalne dla nich;
  2. krupier na środku stołu umieszcza pierwsze trzy karty wspólne;
  3. krupier na środku stołu umieszcza dodatkową, czwartą kartę wspólną;
  4. krupier dokłada ostatnią, piątą kartę wspólną – w tym momencie następuje ostateczne rozwiązanie.

Choć tak, jak wspomnieliśmy powyżej gra kończy się na czwartym etapie, nic nie stoi na przeszkodzie, by zakończyła się wcześniej. Aby się tak stało, konieczne jest wypracowanie wyniku niemożliwego do zmienienia – taka sytuacja ma miejsce, gdy któryś z graczy posiada już najmocniejszy i niemożliwy do pobicia układ.

Jedno rozdanie w pokerze w Betgames trwa nawet do pięciu minut.

Promocje i bonusy na Betgames

STS jest bukmacherem doświadczonym nie tylko pod kątem prezentowanej przez siebie oferty, ale też pod względem przyciągania do siebie nowych użytkowników. Do skorzystania z jego usług zachęca bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym, w ramach którego podwaja naszą pierwszą wpłatę, nawet do 1200 złotych. Środki trafiają na nasze konto bonusowe i mażemy je wykorzystać również w ramach usługi Betgames.

Jeżeli jednak przed dokonaniem jakiejkolwiek wpłaty mamy ochotę przetestować usługę, możemy skorzystać albo z jej wersji demo (nie gra się wtedy o prawdziwe pieniądze), albo też ze specjalnego bonusu „od nas”. Wystarczy w czasie rejestracji podać specjalny kod promocyjny BETONLINE, a nasze saldo bonusowe wzbogaci się o darmowe 29 złotych. Bez żadnych zobowiązań i bez potrzeby dokonywania jakiegokolwiek depozytu. Wystarczy rejestracja na www.sts.pl, a po chwili na konto trafi darmowy bonus.

Dodatkowo dla graczy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z STS i grami karcianymi w Betgames, bukmacher przygotował kolejny bonus, tym razem jest to darmowe 25 PLN do wykorzystania na typowanie pokera, wojny czy bakarat.

sts poker online za darmo
Legalny poker online w Betgames STS z bonusem za darmo

Co więcej, STS oferuje również specjalną promocję dla ludzi zainteresowanych Betgames. Skierowana jest ona zarówno do stałych klientów już posiadających konto na łamach portalu bukmacherskiego STS (z którym Betgames dzieli saldo), jak i do tych, którzy dopiero dokonują atrakcji. Po zapisaniu się do akcji (poprzez kliknięcie w przycisk „weź udział” na odpowiedniej podstronie) będziemy mieli dokładnie tydzień na granie w Betgames (po minimalnym kursie równym 2.00 – inne kupony się nie zaliczają). Na koniec akcji wszystkie stawki z wygranych przez nas kuponów zostaną dodane do siebie, a 10 procent z ich sumy trafi na nasze saldo bonusowe (maksymalnie może to być 25 złotych).

Czy Betgames daje zarobić?

Betgames to usługa, która nie jest obca typerom spoza granic naszego kraju, jednak obecnie dopiero u nas debiutująca. Choć jednak obecnie posiada ją w swojej ofercie wyłącznie STS, nie ma co narzekać – oferuje on świetny pakiet bonusowy zarówno dla stałych bywalców, jak i nowych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem bukmacherskim. Inni legalni bukmacherzy w Polsce na pewno pójdą tą samą drogą i zaoferują graczom możliwość typowania kart online.

Nawet jeśli Polski bukmacher STS obecnie oferuje dostęp do zaledwie trzech gier, jest to wciąż usługa pilotażowa, która będzie rozwijana w przyszłości. Już widać, że można zarobić duże pieniądze na obstawianiu gier karcianych w Betgames STS, wielu typerów chwali się publikując swoje wygrane kupony. Sądząc po jej popularności i po tym, że konkurencja „nie śpi” można śmiało przypuszczać, że również inni zawodnicy na rynku bukmacherskim wprowadzą do swojej oferty coś właśnie na kształt Betgames.

0 / 5. Ocen: 0

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy