Najlepsza firma bukmacherska – jak ją wybrać?

Z wybraniem najlepszej firmy bukmacherskiej jest tak samo, jak z wybieraniem najlepszej z piłkarskich drużyn na kuli ziemskiej – zdania będą bardzo podzielone. Warto, jednakże porównywać ze sobą tego typu przedsiębiorstwa pod względem paru kluczowych kwestii, żeby móc stwierdzić, które z nich jest najlepszym bukiem w naszym kraju.

jak wybrac najlepszego bukmachera
Najlepsza firma bukmacherska – jak ją wybrać?

Najlepszy z bukmacherów – jak możemy dokonać jego wyboru?

Na rodzimym rynku legalnie działających firm bukmacherskich posiadamy oligopol, co znaczy, iż rywalizację toczy ze sobą co najmniej kilka podmiotów. Wybranie jednego spośród nich nie stanowi prostego zadania, a w dużym stopniu oparte jest na doświadczeniach graczy w zakładach, ponadto bukmacherska branża w naszym kraju, ciągle przechodzi duże przemiany, zaś sytuacja na rynku jest bardzo dynamiczna.

Pomimo tego, oferty firm bukmacherskich można porównywać pod względem co najmniej kilku kryteriów, aby na takiej podstawie móc stwierdzić, która firma będzie subiektywnie numerem jeden w Polsce. Bukmacherskie zakłady warto będzie porównywać przede wszystkim, jeśli chodzi o:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE
  • promocje oraz bonusy – dla wielu typerów spore znacznie mają powitalne bonusy. Uwagę warto będzie zwrócić także na promocje udostępniane dla tychże klientów, którzy z usług wybranej firmy bukmacherskiej korzystają już od dłuższego czasu,
  • wszechstronność znajdujących się w ofercie zakładów – dla niektórych osób nie będzie to miało kompletnie żadnego znaczenia, gdyż u każdego z buków można typować najbardziej popularne sportowe wydarzenia. Najlepszy z bukmacherów działających online winien posiadać, jednakże ofertę dobraną do bardziej wymagających typerów, którzy chcą także mniej powszechne rozgrywki,
  • jakość strony internetowej – jeżeli wybrany bukmacher chce być postrzegany jako najlepszy na polskim rynku, to musi posiadać solidnie przygotowaną witrynę internetową,
  • kursy – niewątpliwie im bardziej korzystne one będą, tym większą ilość zwolenników zyska dany bukmacher,
  • jakość mobilnej aplikacji – ciągle przybywa typerów, którzy obstawiają zakłady na mobilnych urządzeniach. Bukmacherskie zakłady powinny być zatem możliwie jak najbardziej przyjazne dla osób będących fanami dotykowych, niewielkich ekranów.
bonusy bez obrotu sts online
Nowe bonusy i promocje na start w STS online

STS – czy największy, to również najlepszy z bukmacherów? 

Oferta na zakłady u tego bukmachera jest naprawdę oszałamiająca, a typować możemy naprawdę sporo sportowych dyscyplin, jak i meczów. Ponadto w STS możemy obstawiać wydarzenia niemające związku ze światem sportowym; u tego operatora dostępna jest bowiem ogromna oferta na wydarzenia kulturowe oraz polityczne, typować możemy tam nawet i rezultaty show telewizyjnych. Możemy zatem śmiało stwierdzić, iż jeśli chodzi o szerokość oferty, STS należy do ścisłej czołówki.

Właściwie działająca witryna internetowa, jak i aplikacja mobilna na wysokim poziomie, to następne z argumentów przemawiających za stwierdzeniem, iż STS online jest najlepszym operatorem zakładów bukmacherskich online w Polsce. Sporo osób docenia tego buka za bardzo atrakcyjne kursy, które są nierzadko dużo lepsze, aniżeli dostępne w firmach konkurencyjnych.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

STS można także śmiało pochwalić za ofertę bonusową. Dostajemy tam opcję podwojenia depozytów nawet do kwoty 1500 złotych, cashback na poziomie 100 złotych, jak i szansę na korzystanie z zakładu bez ryzyka na Betgames, który wynosi 20 złotych – trzeba przyznać, iż prezentują się one bardzo solidnie. Skorzystać możemy również na polecaniu. Co prawda w firmach konkurencyjnych znaleźć możemy minimum tak samo atrakcyjne promocyjne oferty, to jednakże i bonusy w STS mogą być zaliczone do zalet. 

Samo typowanie w STS również działa bez zarzutów. Najwyższy poziom obsługiwania klientów oraz popularne metody płatnicze trzeba zaliczyć do zalet. Firma bukmacherska nierzadko jest o krok przed konkurencją: warta naszej pochwały będzie na przykład prowadzona przez operatora STS fundacja zajmująca się wspieraniem sportowców, w tym również amatorów. Bukmacherski magazyn STS również jest ciekawym pomysłem, który wyróżnia tego buka na tle innych.

Czy zatem STS jest najlepszym bukiem w naszym kraju? Cóż, na pewno istnieje sporo argumentów na poparcie takiej tezy. Oczywiście nie wszyscy, jednakże muszą się z nią zgodzić.

Dla niektórych graczy to bukmacher Fortuna będzie numerem jeden

Sporo pozytywnych opinii można przeczytać w temacie bukmachera Fortuna, który znajduje się wysoko w rankingu legalnych bukmacherów. Przede wszystkim powinniśmy pochwalić tego buka za bardzo dobrą witrynę internetową. Łatwy w nawigacji, intuicyjny oraz doskonale prezentujący się portal to jeden spośród argumentów, który sprawi, iż dla wybranych Fortuna będzie numerem jeden wśród buków online. Dokładając do tego naprawdę dobrą jakość aplikacji mobilnej, trudno się będzie dziwić jak duża ilość typerów chcących typować mecze na żywo, zdecyduje się na Fortunę. Typowanie w sieci, jest w niej naprawdę wygodne.

polski bukmacher superbet
Kod promocyjny BETONLINE na darmowe bonusy w Superbet

Jesli chodzi o inne kwestie, prezentują się one całkiem nieźle. Typować możemy wiele dyscyplin oraz sportowych spotkań, jak również innych zdarzeń, na przykład powiązanych z polityką. Bogactwo oferty od Fortuny, wyróżnia się zatem na duży plus w zestawieniu z tym, co oferuje konkurencja. Kursy bywają tam również niezwykle atrakcyjne, zaś oferta bonusowa prezentuje się zachęcająco. Jeszcze nie tak dawno, Fortuna postanowiła ją podwyższyć, dzięki czemu typerzy z odpowiednim promocyjnym kodem, mogą odebrać razem prawie 3000 złotych.

Totolotek również posiada swoich oddanych użytkowników

Możemy natrafić na wielu zapalonych typerów, którzy uważają bukmachera Totolotek za potrafiącego zorganizować najlepsze bukmacherskie zakłady w Polsce, co również zostało podparte bardzo solidnymi argumentami. Godna naszej uwagi będzie głównie doskonale przygotowana bonusowa oferta, która pod różnymi względami pozostawia konkurencyjne firmy daleko w tyle. Uwagę przykuwa w szczególności powitalny bonus, który może wynosić aż 1111 złotych oraz freebet 25 złotych za promocyjny kod.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Ciekawa będzie również konkursowa oferta dla bardziej wytrawnych typerów, jak i mobilna aplikacja. U Totolotka mamy też różne opcje kontaktu, tym telefoniczny stojący na naprawdę wysokim poziomie, co nie stanowi przecież standardu u każdego buka.

Czy przyszłość będzie należała do Forbet oraz LV bet?

Biorąc pod rozwagę, która firma bukmacherska w naszym kraju jest dzisiaj najlepsza, z dużym prawdopodobieństwem powinno się postawić na Totolotek, Fortunę lub STS. Trzy wymienione firmy bukmacherskie niemalże pod każdym względem posiadają minimum jedną odpowiednio dobrą ofertę, jak również dobrą pozycję na naszym rynku.

Bukmacherska branża przechodzi, jednakże pewne przemiany, warto zatem zwracać uwagę również na młode marki, takie jak forBET czy LV BET. Oba wymienione przedsiębiorstwa wpasowują się bardzo dobrze w modę. Po pierwsze stawiają przede wszystkim na opcję typowania online, czyli najbardziej rozpowszechnioną formę typowania, zaś po drugie posiadają również właściwie dobraną ofertę do sportu z dużym potencjałem, czyli e-sporty oraz MMA. Być może zatem już w najbliższej przyszłości to właśnie ci bukmacherzy, będą postrzegani przez wielu typerów jako najlepsi w naszym kraju.

5 / 5. Ocen: 5

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy