Nieczyste zagrania ze strony bukmacherów – czy takie się zdarzają?

Interesuje Cię ten temat? Zastanawiasz się bowiem, czy bukmacherzy internetowi zawsze postępują fair w stosunku do swoich Klientów? Może wykorzystują swoją pozycję na niekorzyść typerów? Z czym trzeba się liczyć w walce z zakładami bukmacherskimi?

czy bukmacherzy sa uczciwi
Czy zakłady bukmacherskie są uczciwe wobec graczy?

Czym charakteryzują się najlepsze firmy bukmacherskie?

Jeśli zdecydujesz się na porządne firmy bukmacherskie, to nie musisz martwić się o nie do końca sprawiedliwe traktowanie. O czym jednak myślimy pisząc „porządne”? Trzeba zauważyć, że obecnie gracze nie narzekają na brak wyboru. Kiedy w życie wchodziła Ustawa Hazardowa, to tak naprawdę każdy zastanawiał się, jakie przyniesie to konsekwencje. Okazuje się, że gracze zainteresowani zarabianiem w zakładach bukmacherskich mają naprawdę pełne pole do manewru. Obecnie można zatem bez problemu zdecydować się m.in. na bezpieczne zakłady bukmacherskie jak STS czy Fortuna działające zgodnie z prawem. Takie podmioty mają dokumenty podpisane przez jednego z przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości.

Poza tym dobrej jakości firmy bukmacherskie są doświadczone. Nie narzekają też na opinie – wystawiane nie tylko przez ekspertów od bukmacherki, ale też przez zwykłych użytkowników. Generalnie dobrze jest to zweryfikować przed podjęciem „współpracy” i założeniem konta. Co jeszcze charakteryzuje dobrej jakości firmy oferujące zakłady wzajemne w Polsce? To również bogata oferta, hojne bonusy powitalne dla nowych itp. Nie ma zatem ogólnie na co narzekać. To powoduje, że legalni bukmacherzy mają coraz większą popularność wśród sympatyków sportu. 

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy są uczciwi – Ty też nie kombinuj!

W zdecydowanej większości przypadków bukmacherzy internetowi – czy stacjonarni – postępuję w 100% uczciwie. Nie trzeba zatem obawiać się o jakieś nieczyste zagrania. Czasami jednak, np. na forach internetowych, pojawiają się negatywne opinie dotyczące konkretnego podmiotu. Z czego się to w ogóle zatem bierze? Tak naprawdę nierzadko te negatywne recenzje są wystawiane przez osoby, które po prostu same chciały oszukać. Kiedy tak się dzieje? Atrakcyjna oferta, wysokie kursy, a przede wszystkim bonusy powitalne – są to wabiki na potencjalnych Klientów. Są zaś osoby, które mają już konto w danej firmie hazardowej, a mimo wszystko chcą zdobyć kolejny bonus. To rzecz jasna nieuczciwe.

Wobec powyższego zakładają konta na babcię, dziadka, czasami wymyślają też fikcyjne dane. Są też inne formy oszustwa. Jakie? Niestety, nie brakuje osób, które nie mają 18 lat, a i tak chcą posiadać konto. To też jest niezgodne z polityką firm hazardowych. Potem może dojść do sytuacji, że np. wypłata nie zostanie zrealizowana – po weryfikacji danych itp. Czy w takiej sytuacji winny jest bukmacher? Oczywiście, że nie. Wniosek jest zatem prosty. Jeśli chcesz, żeby buk online dobrze, uczciwie Cię traktował, to także nie kombinuj. Wtedy korzystanie z konkretnego podmiotu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.  

sts bukmacher bez depozytu
Darmowy bonus w STS – 29 PLN bez wpłaty własnej

Na co czasami narzekają gracze zakładów wzajemnych?

Są pewne sytuacje, które nie wynikają z winy gracza i rzutują na opinie odnośnie konkretnego bukmachera. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Czasami najlepsi typerzy muszą liczyć się z limitami. To oznacza, że nie mogą grać powyżej ustalonej stawki. Nie da się ukryć, że to mocno podcina skrzydła. To bowiem prowadzi do tego, że musi być zmieniony model gry albo trzeba się przenieść gdzie indziej. Są sytuacje, kiedy bukmacherzy popełniają pomyłki w aspekcie wystawiania kursów. Jeśli gracz coś takiego zagra, to musi liczyć się ze zwrotem stawki. Kiedy zaś gracz zagrałby coś przez pomyłkę, to kupon najprawdopodobniej nie zostałby anulowany.

Inni userzy narzekają na to, jak wygląda gra na żywo w przypadku niektórych bukmacherów online. Są sytuacje, że spotkanie trwa, a nie ma w ogóle co typować. Poza tym kursy live są bardzo szybko blokowane. To zaś powoduje, że trudno jest zagrać coś sensownego. Dzieje się tak jednak w głównej mierze z tego względu, iż bukmacherzy – takimi ruchami – zabezpieczają się przed stratami finansowymi. W regulaminie wszystko jest czarno na białym. Chcąc grać musimy zaakceptować takie dokumenty. Dobra informacja jest taka, że najlepsze firmy bukmacherskie naprawdę starają się, aby Klienci w ogóle nie narzekali na usługi.

1 / 5. Ocen: 1

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy