Piłka nożna – zasady obstawiania w najlepszych ligach TOP5

Najbardziej interesuje Cię piłka nożna ze wszystkich dyscyplin sportowych? Przede wszystkim śledzisz piłkarskie rozgrywki TOP5? Jakie ligi są zaliczane do tego grona? To na pewno angielska Premier League, hiszpańska Primera Division, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A oraz francuska Ligue 1. Jak efektywnie obstawiać zakłady na te rozgrywki?

jak obstawiać ligi piłkarskie
JAk skutecznie obstawiać najlepsze ligi piłkarskie?

Jakie są najważniejsze błędy typerów?

Warto zauważyć, że chodzi tutaj przede wszystkim o początkujących. Niektórzy uważają, że wystarczy grać wyłącznie na faworytów. To według nich „załatwia całą sprawę” i gwarantuje po prostu sukcesywne wygrane na kuponach – pojedynczych lub akumulowanych. Taka postawa finalnie do niczego dobrego jednak nie prowadzi. Pamiętaj, że tak naprawdę każdego tygodnia zdarzają się niespodzianki. Nawet biorąc pod uwagę najlepsze na świecie kluby piłkarskie.

Wystarczy tylko spojrzeć na tabelę – choćby angielskiej Premier League, czy hiszpańskiej Primera Division itd. Takie ekipy, jak Manchester City, FC Barcelona, czy Real Madryt już wielokrotnie traciły punkty w tym sezonie. Warto również wystrzegać się grania bardzo niskich kursów. To nie wszystko. Typerzy , którzy obstawiają zakłady bukmacherskie często grają również na swoje ulubione zespoły. Pamiętaj, że tutaj emocje nie powinny brać góry nad rozumem.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli po analizie wychodzi, że Twoja ulubiona drużyna ma relatywnie małe szanse na zwycięstwo w konkretnym meczu, to nie należy na nią po prostu grać. Nawet, jeśli kibicujesz temu klubowi od kilkunastu lub nawet od kilkudziesięciu lat. W świecie zakładów bukmacherskich tak naprawdę nie ma miejsca na sentymenty. Im szybciej to zrozumiesz, tym dla Ciebie lepiej.

O pomyłki ze strony bukmacherów jest stosunkowo ciężko

Typerzy liczą na pomyłki bukmacherów. Wtedy jest łatwiej o wygrane. Takie niedoszacowane kursy występują jednak, przede wszystkim, biorąc pod uwagę ligi zdecydowanie mniej znane. W przypadku rozgrywek TOP5 jest o to zaś zdecydowanie ciężej. Są to ligi zdecydowanie najbardziej popularne. Generują również największe obroty. W związku z tym legalni bukmacherzy dokładają wszelkich starań, aby kursy były po prostu oszacowane naprawdę bardzo skrupulatnie. Trudno zatem liczyć na to, iż znajdziesz jakieś poważne błędy w aspekcie spotkań angielskiej czy hiszpańskiej ekstraklasy. Pod tym względem zdecydowanie lepsze do gry są rozgrywki znacznie mniej popularne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sporty niszowe charakteryzują się tym, że dostęp do informacji jest znacznie bardziej utrudniony. Wobec powyższego ekspert np. od afrykańskiej lub azjatyckiej ligi może znaleźć czasami kursy, które rzeczywiście – pod wieloma względami – powinny być zdecydowanie inaczej wystawione. Dlaczego o tym piszemy? Nie powinno się tutaj – w TOP5 – zbyt często szukać niespodzianek i grać kursów relatywnie bardzo wysokich (np. 11.00). W przypadku najlepszych oraz najbardziej popularnych rozgrywek szanse na tego typu niespodzianki są po prostu naprawdę niewielkie.

Dlaczego nie warto grać meczów z początku i końca sezonu?

Trzeba również wystrzegać się grania potyczek m.in. z początku kampanii. To często jedna wielka niewiadoma. Warto przeczekać zatem kilka kolejek, żeby po prostu poznać realny potencjał konkretnego klubu. Szczególnie, jeśli zmieniło się kilku piłkarzy oraz trener itp. Warto również unikać grania spotkań pod sam koniec sezonu. Zwłaszcza, jeśli konkretna drużyna o nic już nie rywalizuje. W takiej sytuacji trudno tak naprawdę dokładnie oszacować, czy dana ekipa będzie właściwie zmotywowana.

5 / 5. Ocen: 3

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy