Regulamin bonusu bukmacherskiego – na co szczególnie zwracać uwagę?

Gracze zakładów sportowych bardzo często korzystają z ofert powitalnych i bonusów bukmacherskich. Jest to jednak w 100% zrozumiała sprawa… Czasami jednak te oferty powitalne, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytów itp wcale nie są takie atrakcyjne, jak komuś mogłoby wydawać się na samym początku. Na co zatem trzeba uważać w tym względzie?

regulamin bonusów bukmacherskich
Regulamin bonusów bukmacherskich – co warto wiedzieć?

Co oferują bukmacherzy internetowi?

Obecnie można zdecydować się naprawdę na rożnych bukmacherów działających online. Generalnie coraz więcej osób wybiera takie właśnie podmioty internetowe. Nie tylko ze względu na to, że można obstawiać bezpiecznie. Z racji tego, że panuje koronawirus, sporo osób decyduje się na takie warianty, żeby tylko niepotrzebnie nie wychodzić ze swojego domu, mieszkania… Poza tym typowanie w bukach online jest bardzo proste, szybkie i komfortowe. Grać można dosłownie wszędzie, jeśli mamy komputer stacjonarny, laptop, podłączenie do Internetu itp.

Wśród bukmacherów internetowych są tacy, którzy zapewniają naprawdę bardzo dobre oferty powitalne. Od razu chcemy w tym miejscu zaznaczyć, że zainteresowani tym tematem gracze mogą swobodnie zdecydować się na takie firmy bukmacherskie, które są w 100% legalne. Trzeba podkreślić, że ich nie brakuje. Tak samo, jak atrakcyjnych ofert. Obecnie typerzy mogą liczyć np. na bonusy powitalne w formie dodatkowej gotówki. Jest ona zależna od warunków promocji i kwoty wpłaconego depozytu. Aktualnie można liczyć na rozmaite promocje. To chociażby 100% do 200 PLN. Jeśli ktoś w całości wykorzysta tę promocję, to może mieć, po dokonaniu depozytu, nawet 400 PLN na swoim koncie.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Prawda, że dużo? To jednak nie wszystko. Co poza tym jest oferowane przez bukmacherów internetowych? To również tak zwane freebety. Czym się cechują? W przypadku takich bonusów powitalnych można liczyć na darmowe zakłady. Wystarczy tylko wybrać konkretne typy. Tutaj nic nie ryzykujesz, bo w przypadku przegranej nie tracisz swojej gotówki.

Jakie są wymagane kursy przy obrocie bonusem?

Warto zauważyć, że zazwyczaj bonusy powitalne u bukmacherów to rzeczywiście bardzo atrakcyjne oferty dla osób początkujących. Czasami jednak mamy do czynienia z bardzo wymagającymi warunkami dotyczącymi obrotu. Chodzi o to, że trzeba mocno się natrudzić, by konkretny bonus był po prostu swobodnie uwolniony. Należy zatem naprawdę dokładnie zapoznać się z warunkami konkretnej promocji. Tak, by nie mieć z tego tytułu żadnych niepotrzebnych kłopotów. Warto podkreślić, że możesz skorzystać m.in. z profesjonalnej klasyfikacji. Dzięki temu dowiesz się szybko, które bonusy powitalne są godne zaufania, a od których dobrze byłoby trzymać się generalnie z daleka.

Każdy, przed skorzystaniem z konkretnej promocji, powinien też zapoznać się z regulaminem bukmachera. Warto na pewno dowiedzieć się, jakie są wymagane kursy. Nie ma bowiem takiej sytuacji, iż gracz może sobie grać pierwsze z brzegu kursy. Zawsze są jakieś wymogi na tej właśnie konkretnej płaszczyźnie. Warto zatem dokładnie zweryfikować ten aspekt. Najlepiej wybierać bonusy, gdzie te wymagania są po prostu spokojnie do spełnienia. Grasz zazwyczaj kursy minimum 1.80? Taki punkt jest też w regulaminie promocji? W takiej sytuacji nie będzie on stanowił dla Ciebie żadnego większego problemu.

promocje i bonusy za darmo
Darmowe promocje i bonusy u Polskiego bukmachera Betfan

Ile mam czasu na wykonanie obrotu bonusem bukmacherskim?

W regulaminie oferty powitalnej, danego bukmachera internetowego, warto również dokładnie zweryfikować ten konkretny czynnik… Oczywiście, na szczęście jest tak, że takich dodatkowych obostrzeń po prostu nie ma. Czasami jednak firma bukmacherska zastrzega sobie w regulaminie, że obrót musi być wykonany w określonym terminie – od momentu otrzymania bonusu powitalnego. Jest jasne, że lepiej stawiać na bonusy bez takich dodatkowych wymagań. To też jednak nie oznacza, że takie wymogi są nie do „przeskoczenia”.

Warto wszystko sobie dokładnie zaplanować. W jaki sposób? Sprawdź w regulaminie promocji, za ile musisz zagrać w danym przedziale czasowym. Potem tak to wszystko oszacuj, aby skończyć np. jeden tydzień przed wymaganym terminem. Dlaczego? Nie czekaj do ostatniego momentu, aż oferta wygaśnie. Musisz bowiem mieć na uwadze, że mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności. Chodzi o dodatkowe obowiązki w domu, pracy, czy awarie sprzętu komputerowego itp. Zostaw sobie zatem minimum kilka dni luzu, by w razie czego nie martwić się, czy zdążysz na czas – z wykonaniem obrotu bonusem.

Czy są zakłady bukmacherskie wykluczone z obrotu?

Nie da się ukryć, że niektóre strony bukmacherskie co prawda oferują bonusy powitalne, ale te promocje mają rożne wymagania. W związku z tym obrót wcale nie jest taki prosty, jak komuś mogłoby wydawać się na samym początku. Czasami są np. pewne zakłady, które nie wliczają się do obrotu bonusem. O co tutaj jednak dokładnie chodzi? Może być tak, że nie można grać singli. Wobec powyższego takie pojedyncze wydarzenia na kuponie nie będą zaliczane na poczet obrotu bonusem. W takiej sytuacji trzeba zatem stawiać jedynie kupony akumulowane. Czasami zaś nie można grać chociażby zakładów przeciwstawnych itp. Dobrze jest to zweryfikować, by nie tracić po prostu niepotrzebnie czasu na tego typu zakłady. 

0 / 5. Ocen: 0

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy