Sporty alternatywne w ofercie bukmachera STS

STS jest operatorem, który istnieje już od 1997 roku, a obecnie uważany jest za lidera na polskim rynku bukmacherskim. Jedną z jego największych zalet, za które jest najbardziej ceniony, jest elastyczność jego oferty – ta stale dopasowuje się do wymagań i specyfiki rynku, nie tylko pod względem dyscyplin i wydarzeń sportowych, ale i usług niedostępnych u konkurencji. Jedną z takich są sporty alternatywne, które stanowią udoskonaloną wersję sportów wirtualnych. Na czym polegają różnice między tymi dwiema usługami i co tak właściwie możemy obstawiać w ich ramach?

jak typować sporty alternatywne sts
Jak obstawiać sporty alternatywne w zakładach STS?

Czym są sporty alternatywne w STS?

Sporty alternatywne to nowa usługa firmy STS, umożliwiająca nam obstawianie symulacji gier prawdziwych drużyn. W ich obrębie tworzone są ligi, które możemy na bieżąco śledzić. Sama oferta na sporty alternatywne obejmuje obecnie piłkę nożną i tenis, jednak jest to na tyle świeżą usługa, że z pewnością można liczyć na pojawianie się nowości w jej obrębie. Wszystkie spotkania można tutaj obstawiać w formule przedmeczowej i na żywo, z wieloma opcjami do wyboru. Możemy więc stawiać nie tylko na zwycięską drużynę (w przypadku piłki nożnej), ale i chociażby dokładny wynik, liczbę strzelonych goli i wiele innych. 

Całość usługi sportów alternatywnych działa na podstawie algorytmu biorącego pod uwagę ponad 50 tysięcy rozegranych w przeszłości meczów, które pokrywała oferta STS. Oddaje więc najbardziej formę każdego z zespołów (czy zawodników), pozwalając nam po części przewidzieć wyniki „pewniaków” i spotkać się z wielkimi emocjami towarzyszącymi spotkaniom drużyn na bardzo podobnym poziomie.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Sporty Alternatywne a Sporty Wirtualne

Z uwagi na fakt, że sporty alternatywne bazują na algorytmie komputerowym (ten jest dostarczany przez zewnętrzną firmę, a zatem bukmacher STS nie ma żadnego wpływu na przebieg spotkań), są często porównywalne ze sportami wirtualnymi, które już od bardzo dawna są dostępne w ofercie niemal wszystkich bukmacherów. Tak naprawdę jednak diametralnie się różnią, gdyż:

  • sporty alternatywne bazują na danych historycznych i opracowywanej na bieżąco analizie formy, a nie na losowości, jak to jest w przypadku sportów wirtualnych;
  • sporty alternatywne rozgrywają się w standardowej formule i choć mecze toczą się często, trwają 90 minut (w przypadku piłki nożnej) lub zależnie od przebiegu spotkania (w przypadku tenisa); w przypadku sportów wirtualnych jedno spotkanie trwa około 4 minut (jest tak właściwie skrótem najlepszych akcji);
  • wyniki meczów w obrębie sportów alternatywnych możemy po części przewidzieć – w końcu bazują na ogólnodostępnych informacjach, choć korelują je z już rozegranymi symulacjami (celem dokładnego odzwierciedlenia aktualnej formy).
sts bukmacher bez depozytu
Darmowy bonus w STS – 29 PLN bez wpłaty własnej

O czym pamiętać typując sporty alternatywne w STS?

Podchodząc do obstawiania sportów alternatywnych, niezależnie od tego, na którą z dyscyplin się zdecydujemy, musimy pamiętać o:

  • dokładnym przeglądaniu aktualnych statystyk – statystyki dotyczące zarówno konkretnych drużyn (w przypadku piłki nożnej), jak i zawodników powinny dać nam wgląd na to, jak radzą sobie w danych rozgrywkach;
  • wykorzystaniu różnych opcji na zakłady – stawiać możemy nie tylko na wygraną którejś z drużyn czy remis, ale i chociażby na strzelców bramek, dokładny wynik czy sumaryczną liczbę strzelonych bramek;
  • analizie drużyn pod względem ich historii – aktualną formę drużyn należy skorelować z ich historycznymi spotkaniami oraz ogólną reputacją – to te aspekty 
  • przeglądem poprzednich spotkań w ramach danych rozgrywek – system sportów alternatywnych w STS nie tylko bazuje na danych historycznych, ale też buduje formę wybranych zespołów na podstawie już rozegranych meczów symulowanych – dlatego też warto, abyśmy śledzili je na bieżąco.
opinei o zakładach bukmacherskich

Profesjonalni typerzy na razie unikają sportów alternatywnych, gdyż ta nowość dopiero raczkuje i zawodowi typerzy dopiero uczą się stosowania systemów bukmacherskich do tej nowej usługi.

Ekspert

forum betonline.net.pl

Oferta bonusowa firmy STS z kodem promocyjnym BETONLINE

Naturalnie rzecz biorąc w obrębie sportów alternatywnych, możemy korzystać z oferty bonusowej bukmachera STS. Jej centralnym elementem jest bonus powitalny – ten jest w stanie dać nam nawet 1500 złotych na darmową grę (jest to podwojenie pierwszej kwoty, którą wpłacimy na nasze saldo depozytowe). Oczywiście bonus trafi na odrębne konto i przed pozyskaniem możliwości jego wypłacenia trzeba nim obrócić – odbywa się to jednak na jasnych warunkach i jest możliwe do przeprowadzenia również w obrębie sportów alternatywnych.

W czasie rejestracji w serwisie na stronie www.STS.pl (która wystarczy do korzystania z oferty na sporty alternatywne) możemy podać kod BETONLINE, który jest tak zwanym „freebetem”. Daje nam on 100 złotych na darmową grę, przy czym nie narzuca na nas żadnych zobowiązań. Nie musimy tą kwotą obracać, a ta trafia od razu na nasze konto główne. Promocja ta łączy się z bonusem powitalnym.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy