Zakłady bukmacherskie – dlaczego tak ważna jest organizacja?

Liczby wyraźnie pokazują, że tylko kilka procent osób regularnie grających w firmach bukmacherskich na tym zarabia. Dlaczego zatem większość typerów traci zainwestowane środki? Powodów jest kilka. M.in. chodzi o brak odpowiedniej organizacji. Dlaczego jednak ten właśnie dział jest tak istotny?

zarabianie w zakładach bukmacherskich
Zakłady bukmacherskie – dlaczego tak ważna jest organizacja?

Działania muszą być zaplanowane

Jak dużo typerów wygrywa? Trudno to stwierdzić jednoznacznie. Niemniej jednak szacuje się, że jest to maksymalnie 5% ze wszystkich graczy, którzy w tym momencie posiadają konta w firmach bukmacherskich. Mniej więcej 50% grających wychodzi na zero. Z kolei reszta przegrywa zainwestowane pieniądze. Osoby z drugiej i trzeciej grupy niestety nie są do końca dobrze zorganizowane. A według wielu ekspertów jest to jeden z najważniejszych mankamentów na tej płaszczyźnie.

Jeśli zatem chcesz regularnie wygrywać pieniądze, to musisz być zorganizowany. Tak naprawdę od samego początku przygody z firmami bukmacherskimi. Większość graczy podchodzi do tego tematu dość lekceważąco. Nie mają żadnej strategii, grają kompletnie bez żadnej logiki itp. Jeśli ktoś obstawia tylko dla zabawy i nie jest mu żal stracić kilkanaście albo kilkadziesiąt PLN, to jeszcze można to jakoś zaakceptować. Dlaczego? Wszak można powiedzieć, że taki gracz zazwyczaj wie, czym się to skończy. Dla niego to rozrywka i nie zależy mu szczególnie na tym, by pomnażać zainwestowane środki.

100 PLN za darmo bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Większość graczy rejestruje się jednak w firmach bukmacherskich do typowania meczów, ponieważ zależy im na systematycznych wygranych. A wtedy brak odpowiedniej organizacji na rozmaitych frontach jest niedopuszczalny. Wszystko musi być zaplanowane. Chodzi o zarządzanie posiadanymi środkami, własnym czasem itd. Ważna jest także odpowiednia strategia. Kursy i stawki muszą być ze sobą kompatybilne, by w dłuższej perspektywie czasu osiągać satysfakcjonujące zyski. W bukmacherce liczy się także szczęście. Jeśli jednak będziesz odpowiednio zorganizowany, to ten czynnik zostanie zmarginalizowany. Brak odpowiednich działań to opieranie się zaś przede wszystkim na szczęściu. Do tego pod żadnym pozorem nie można dopuścić.

Zarządzanie kapitałem to podstawa

Co powinno być dobrze zaplanowane? Jest to m.in. zarządzanie posiadanymi w tym momencie środkami. Każdy gracz musi być świadom tego, ile gotówki może wpłacić na sam początek. Przede wszystkim kieruj się swoim indywidualnym przypadkiem. Nie sugeruj się tym, co robią Twoi koledzy lub użytkownicy forum bukmacherskiego. Wpłać tylko tyle, ile ewentualnie (bez żalu) możesz stracić. Odpowiednia organizacja to chociażby zakładanie czarnego scenariusza. Oczywiście, jeśli będziesz postępował i grał rozsądnie, to nie grozi Ci bankructwo, ale i tak warto być przygotowanym na rozmaite możliwości. Dobrze byłoby wykorzystać w całości bonus powitalny.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wybierz legalnych Polskich bukmacherów, którzy oferują dobre oferty w tym względzie (przed skorzystaniem zapoznaj się z regulaminem). Jeśli zatem buk oferuje 100% do 200 PLN, to warto wpłacić właśnie minimum 200 PLN (oczywiście, jeśli możesz sobie na to pozwolić; to jest tutaj najważniejsze). Liczy się również to, by grać poszczególne zakłady za około 2% posiadanego obecnie kapitału. Nie jest to dużo, ale dzięki temu ryzyko wyzerowania konta jest niewielkie. A odpowiedzialna gra pozwoli Ci konsekwentnie pomnażać posiadane pieniądze.

Zarządzanie czasem

Umiejętne zarządzanie czasem także jest bardzo istotne. A dużo osób tego nie potrafi. To zaś prowadzi do rozmaitych problemów. I nie tylko chodzi nam tutaj o kłopoty ze stanem konta w firmach bukmacherskich. Musisz ustalić sobie priorytety. Masz w tym momencie pracę? Jest to Twoje główne źródło utrzymania? W takiej sytuacji nie możesz zaniedbywać tego aspektu. Tak samo, jak własnej rodziny, znajomych itp. Jest taka zasada, że w zakładach bukmacherskich przeważnie wygrywają osoby zadowolone ze swojego życia. Dlaczego? Dzięki osiągnięciu takiego stanu mogą bowiem w całości skupić się na graniu, analizowaniu itp.

promocje i bonusy za darmo
Darmowe promocje i bonusy u Polskiego bukmachera Betfan

Trzeba zatem dbać o rozmaite aspekty. Nie tylko o to, by systematycznie poprawiać kwalifikacje dotyczące stricte bukmacherki. Przeanalizuj, ile możesz dziennie (albo w okresie tygodnia) przeznaczyć czasu na zakłady bukmacherskie. Ten czas nie powinien być relatywnie długi. Liczy się bowiem to, by w trakcie analizowania albo grania na żywo itp. zachować odpowiednią koncentrację. Potem zaś trzymaj się tych właśnie ustaleń w trakcie codziennej rzeczywistości.

Systematyczne wyciąganie wniosków

Samo podjęcie próby zorganizowania gry w zakładach bukmacherskich należy rozpatrywać jak najbardziej pozytywnie. Bez tego nie ma bowiem możliwości (w dłuższej perspektywie czasu), by wygrywać. Często jednak nasze wstępne założenia są błędne. Trzeba zatem wszystko analizować i wyciągać wnioski. Zastanów się, co w Twoim planie może być poprawione. Na pewno wiele rzeczy jest dobrych, ale pewnie znajdzie się kilka punktów, które mogą być zmodyfikowane. Taka regularna analiza także jest bardzo potrzebna. Zawsze jest bowiem coś, co może być udoskonalone. A dzięki temu łatwiej będzie potem o większe wygrane.

5 / 5. Ocen: 4

spot_img

Zakłady bukmacherskie online

Najlepsi bukmacherzy